Sven Markelius taklampa

Sven Markelius taklampa
Sven Markelius taklampa
Sven Markelius taklampa
Sven Markelius taklampa
Sven Markelius taklampa
Sven Markelius taklampa
Sven Markelius taklampa
Sven Markelius taklampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN MARKELIUS (1889-1972), taklampa, 1900-talets andra hälft, rödlackerad, höjd ca 90 cm

Smärre slitage, repor, ej funktionstestad

531086

2018-03-31