Fat fajans Rörstrand 1700-tal

Fat fajans Rörstrand 1700-tal
Fat fajans Rörstrand 1700-tal
Fat fajans Rörstrand 1700-tal
Fat fajans Rörstrand 1700-tal
Fat fajans Rörstrand 1700-tal
Fat fajans Rörstrand 1700-tal
Fat fajans Rörstrand 1700-tal
Fat fajans Rörstrand 1700-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JARDINIERE, fajans, 1700-tal, oval form, Rörstrand 1756, dekor av blå ränder, märkt "Stock 27/6 56 5 R", längd ca 34, höjd 8 cm

Lagningar

531087

2018-03-29