Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, ytterfoder, 2 st, "Våga", Gustavsberg, stengods, diam ca 20 m och höjd ca 13 cm
Smärre slitage, ett smärre nagg
531092
2018-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här