Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORG, Kina, 1900-tal, rotarbete, höjd inkl hänkel ca 60 cm
Smärre skador
531103
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här