Skrivskåp alrotsfaner senbarockstil

Klubbat för:

300 SEK

3 000 SEK

SKRIVSKÅP, fanerat i alrot, 1900-talets mitt, senbarockstil, beslag i mässing, invändigt med hyll- samt lådinredning, höjd ca 212, 99x48 cm, nyckel saknas

Slitage, skador, fanerbortfall, beslag saknas, lås samt nyckel saknas

531105

2018-03-29