Juliusz Slabiak oljemålning

Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

JULIUSZ SLABIAK (Polen, 1917-1973): Vildhästar, signerad Juliusz Slabiak, Krakow, olja på duk, ca 49x70 cm

Kuntoraportti

531107

Päivämäärä:

2018-03-29