Juliusz Slabiak oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
JULIUSZ SLABIAK (Polen, 1917-1973): Vildhästar, signerad Juliusz Slabiak, Krakow, olja på duk, ca 49x70 cm
Kuntoraportti
531107
Päivämäärä:
2018-03-29