Kaffeservis rokokostil silver

Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver
Kaffeservis rokokostil silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål med lock, stämplade C G Hallberg, Stockholm 1935, godronnerad dekor, delvis invändigt förgyllda, kaffekannans höjd 26,5 cm, vikt ca 1116 g

531109

2018-03-29