Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF FRANK, sängavlar, Firma Svenskt Tenn, mahogny, svarvade stolpar, höjd ca 86 resp 92, bredd 111, innerbredd 101 cm
Slitage, repor och märken
531111
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här