Orientaliskt sidobord

Orientaliskt sidobord
Orientaliskt sidobord
Orientaliskt sidobord
Orientaliskt sidobord
Orientaliskt sidobord
Orientaliskt sidobord
Orientaliskt sidobord
Orientaliskt sidobord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets mitt, med intarsia, skivan med tiokantig form, persisk text, höjd 56, diameter 52 cm

Skador

531174

2018-03-29