Lech Kunka

Lech Kunka
Lech Kunka
Lech Kunka
Lech Kunka
Lech Kunka
Lech Kunka
Lech Kunka
Lech Kunka

Klubbat för:

68 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LECH KUNKA (1920-1978): Komposition, signerad a tergo, daterad 1964, ca 105x106 cm

Smärre skador

531179

2018-03-29