Klubbat för:
68 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
LECH KUNKA (1920-1978): Komposition, signerad a tergo, daterad 1964, ca 105x106 cm
Smärre skador
531179
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här