Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996), komposition, signerad Olofsson, med inskription "Till Birgit från Margit o Pierre" färglitografi, ca 42x35 cm

Gulnad i bladet

531184

2018-03-29