Intarsia tavla

Intarsia tavla
Intarsia tavla
Intarsia tavla
Intarsia tavla

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAVLA, 1930/40-tal, Birger Ekman för Mjölby Intarsia, motiv från Göteborgs, signerad samt daterad -41, 42x60 cm

smärre slitage

531185

2018-04-03