Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BIRGIT BROMS (1924-2009): Birger Jarlstorg 1,
signerad B. B, olja på pannå, 15 x 18 cm
UTSTÄLLD: Vår tids klassicism, Riksutställningar, utställning 122
531196
2018-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här