Birgit Broms oljemålning

Birgit Broms oljemålning
Birgit Broms oljemålning
Birgit Broms oljemålning
Birgit Broms oljemålning
Birgit Broms oljemålning
Birgit Broms oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2009): Birger Jarlstorg 1,
signerad B. B, olja på pannå, 15 x 18 cm

UTSTÄLLD: Vår tids klassicism, Riksutställningar, utställning 122

531196

2018-04-09