Leksaksbil Consul Oldtimer
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSBIL, 1900-talets första hälft, "Consul Oldtimer" modell T-Ford, svartlackerad plåt med detljer i gulmetall och gummi, längd ca 17 cm
Saknar tändaren i skuffen, smärre smuts, enstaka repor
531203
2018-03-29