Leksaksbil Consul Oldtimer

Leksaksbil Consul Oldtimer
Leksaksbil Consul Oldtimer
Leksaksbil Consul Oldtimer
Leksaksbil Consul Oldtimer
Leksaksbil Consul Oldtimer
Leksaksbil Consul Oldtimer
Leksaksbil Consul Oldtimer
Leksaksbil Consul Oldtimer
Leksaksbil Consul Oldtimer
Leksaksbil Consul Oldtimer

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSBIL, 1900-talets första hälft, "Consul Oldtimer" modell T-Ford, svartlackerad plåt med detljer i gulmetall och gummi, längd ca 17 cm

Saknar tändaren i skuffen, smärre smuts, enstaka repor

531203

2018-03-29