Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med handhuggen stenskiva, omkring 1900, sengustaviansk stil, fanerad i mahogny, 3 lådor, höjd 90, 100x45 cm
Skador, löst trasigt handtag medföljer, lagad skiva, nyckel saknas
531204
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här