Frans Gustaf Klint oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRANS GUSTAF KLINT (1835-1902): "Anna på Karlberg", signerad och daterad F Klint 1878, olja på duk, ca 125x72 cm

Duklagningar, krackeleringar, smärre färgbortfall

531206

2018-03-29