Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
KARMSTOL, TABURETT, 1900-talets första hälft, gustaiansk stil, bronserade, sitthöjd ca 42 resp 49 cm
Slitage, skadad och fläckig klädsel
531207
2018-03-29