Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

9 000 SEK

KONSOLBORD, Karl Johan, förgylld, handhuggen skiva i vit marmor, dekor av asklepios stav, höjd ca 81, 64x26 cm

Obetydligt slitage, skiva med nagg/avslag på bakre hörn, omförgylld

531208

2018-03-29