Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
KONSOLBORD, Karl Johan, förgylld, handhuggen skiva i vit marmor, dekor av asklepios stav, höjd ca 81, 64x26 cm
Obetydligt slitage, skiva med nagg/avslag på bakre hörn, omförgylld
531208
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här