Ljusstakar tenn sengustavianska
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 2 st., snarlika, tenn, 1800-talets början, sengustavianska, räfflat skaft, klockformad fot med dekor av spiralvridet band, höjd ca 17 cm
Slitage, stötskador, anlupna, bristningar, stearinrester, lagning
531210
2018-03-29