Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets lsut, rokokostil bronserad, 120x53 cm, KONSOLBORD med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, förgyllt, höjd 65, 60x26 cm
Bruksslitage
531215
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här