Spegel 1800-tal konsolbord 1900-tal
Vollendet
2018-03-29
531215
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
SPEGEL, 1800-talets lsut, rokokostil bronserad, 120x53 cm, KONSOLBORD med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, förgyllt, höjd 65, 60x26 cm
Bruksslitage