Björn DAWID Dawidsson Comme Des Garçons

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

BJÖRN DAWID DAWIDSSON (född 1949): "Comme Des Garçons 1996", signerad och daterad på baksidan 1/5, 1996/2017, pigmentprint, 60x75 cm.

531218

2018-04-16