Kinamatta old

Kinamatta old
Kinamatta old
Kinamatta old
Kinamatta old

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KINAMATTA, 1900-talets mitt, ull på bomullsvarp, ca 296x193cm

Fläckar, bruksslitage

531229

2018-03-29