Modellbilar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODELLBILAR, 2 st, 1900-talets mitt, "Schuco", modell "BMW Formel 2" samt "Lotus Formel 1", plast med detaljer i metall och gummi, längd ca 23-26 cm
Bruksspår, ratten saknas på BWMn, smärre repor och märken, färgbortfall
531239
2018-03-29