Ljusstakar tenn gustavianska

Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska
Ljusstakar tenn gustavianska

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st., tenn, 1800-tal, gustavianska, räfflade skaft, höjd ca 12-16 cm

Kulfötter till den högre saknas, lagningar, stötskador, slitage

531240

2018-03-29