Eskil Nordell

Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESKIL NORDELL (1921-2001): "Vår i Paris", signerad och daterad Nordell -54 , olja på pannå, ca 98x88 cm

531242

2018-03-29