Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
YTTERFODER, 1 par, 1920-tal, gjutjärn, halvmånformade, dekor i form av lejonmaskaroner, tassfötter, hål i bottnen, höjd ca 34, bredd ca 54x27 cm
Slitage, korrosion
531247
2018-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här