Ytterfoder 1920-tal

Ytterfoder 1920-tal
Ytterfoder 1920-tal
Ytterfoder 1920-tal
Ytterfoder 1920-tal
Ytterfoder 1920-tal
Ytterfoder 1920-tal
Ytterfoder 1920-tal
Ytterfoder 1920-tal
Ytterfoder 1920-tal
Ytterfoder 1920-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

YTTERFODER, 1 par, 1920-tal, gjutjärn, halvmånformade, dekor i form av lejonmaskaroner, tassfötter, hål i bottnen, höjd ca 34, bredd ca 54x27 cm

Slitage, korrosion

531247

2018-03-29