Fotogentaklampa

Fotogentaklampa
Fotogentaklampa
Fotogentaklampa
Fotogentaklampa
Fotogentaklampa
Fotogentaklampa
Fotogentaklampa
Fotogentaklampa
Fotogentaklampa
Fotogentaklampa

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, ursprungligen fotogen, (3) armar i mässing, kupa i vitt glas, senare elektrifierad, total höjd ca 58 cm

Bruksspår, fläckar, damm, nagg i fotogenbehållaren, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

531248

2018-03-29