Fågelhus

Fågelhus
Fågelhus
Fågelhus
Fågelhus
Fågelhus
Fågelhus
Fågelhus
Fågelhus
Fågelhus
Fågelhus

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅGELHUS, 1900-tal, 2-vånings, bemålad, höjd ca 81,5 cm

Slitage, nockplåt med korrosion

531253

2018-03-29