Anna-Lisa Thomson bordslampa

Anna-Lisa Thomson bordslampa
Anna-Lisa Thomson bordslampa
Anna-Lisa Thomson bordslampa
Anna-Lisa Thomson bordslampa
Anna-Lisa Thomson bordslampa
Anna-Lisa Thomson bordslampa
Anna-Lisa Thomson bordslampa
Anna-Lisa Thomson bordslampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA-LISA THOMSON, bordslampa, "Paprika", Upsala-Ekeby, 1900-talets mitt, dekor av löv i grönt, lergods, höjd ca 57 cm

Burksslitage, ej funktionstestad

531267

2018-03-30