Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DELAPOER DOWNING (England, 1885-1902): Restful Interlude, signerad och daterad Delapoer Downing -90, ca 36x53 cm
Krackeleringar, olja på duk uppfodrad på pannå
531272
2018-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här