Delapoer Downing oljemålning

Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning
Delapoer Downing oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DELAPOER DOWNING (England, 1885-1902): Restful Interlude, signerad och daterad Delapoer Downing -90, ca 36x53 cm

Krackeleringar, olja på duk uppfodrad på pannå

531272

2018-04-06