Spisa Ribb servisdelar

Spisa Ribb servisdelar
Spisa Ribb servisdelar
Spisa Ribb servisdelar
Spisa Ribb servisdelar
Spisa Ribb servisdelar
Spisa Ribb servisdelar
Spisa Ribb servisdelar
Spisa Ribb servisdelar
Spisa Ribb servisdelar
Spisa Ribb servisdelar

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

STIG LINDBERG, "Spisa Ribb", 31 servisdelar, Gustavsberg, formgiven 1955, bestående av 6 tallrikar diam 25 cm, 6 djupa tallrikar diam 19 cm, 4 frukosttallrikar diam 21 cm, rektangulärt fat, skål, 3 tekoppar med 1 underfat, 2 kaffekoppar med 6 underfat, 1 assiett diam 17 cm

Bruksslitage, ytrepor

531282

2018-03-29