Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 10 dlr, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, Chippendale-stil, idegran och mahogny, bestående av 6 stolar, matbord, sideboard, 2 st karmstolar: matbord höjd 76, 140x100, med en iläggsskiva, 57 cm, sideboard höjd 90, 115x40, stolar, sitthöjd 47 cm, nyckel finns

Bruksslitage

531288

2018-03-29