Skål Forsell

Skål Forsell
Skål Forsell
Skål Forsell
Skål Forsell
Skål Forsell
Skål Forsell
Skål Forsell
Skål Forsell
Skål Forsell
Skål Forsell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLA FORSELL, skål, 1990-tal, blått glas med vit kant, signerad Ulla Forsell 1993, diameter ca 50 cm

Brättet med mindre skada

531295

2018-03-30