Josef Frank takarmatur i mässing

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, taklampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2444, mässing, 3 ljusarmar, originalskärmar, total höjd ca 37, diameter ca 45 cm

Bruksslitage och skador, en lampa saknar lock

531312

2018-03-29