Linn Fernström Lejonhuvud

Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud
Linn Fernström Lejonhuvud

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född, 1974): "Trollkarlarna", signerad och daterad på baksidan Fernström 2003, oljepastell på papper, ca 35,5x42 cm.

PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm

531318

2018-04-16