Lok och vagn

Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn
Lok och vagn

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOK och VAGN, 1900-talets mitt, bemålat trä, längd ca 44-65 cm

Slitage, färgbortfall

531328

2018-03-30