Nils Gammelgaard bokhylla
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NIELS GAMMELGAARD, "Moment" bokylla, formgiven 1985, bokhylla, IKEA, metallgavlar med (4) hyllplan, höjd ca 150 cm, hyllplanens mått 170x30 cm
Saknar stödkryss, slitage, stödskador, ställvis gulnad, beläggningar på gavlarna
531334
2018-03-30