Nils Gammelgaard bokhylla

Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla
Nils Gammelgaard bokhylla

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

NIELS GAMMELGAARD, "Moment" bokylla, formgiven 1985, bokhylla, IKEA, metallgavlar med (4) hyllplan, höjd ca 150 cm, hyllplanens mått 170x30 cm

Saknar stödkryss, slitage, stödskador, ställvis gulnad, beläggningar på gavlarna

531334

2018-03-30