Spegel samt konsolbord i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, bronserat samt förgyllt, marmorskiva, konsolbordets höjd 73, 25x76, spegelns mått 153x55 cm

Bruksslitage, skiva med avslag undertill

531335

2018-03-30