Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971): "Nakna träd", monogramsignerad, olja på duk, 63x75 cm

531348

2018-04-13