Värmelampa

Värmelampa
Värmelampa
Värmelampa
Värmelampa
Värmelampa
Värmelampa
Värmelampa
Värmelampa
Värmelampa
Värmelampa

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRMELAMPA, 1900-talets första hälft, med ram med hamrad dekor i mässing, höjd ca 69 cm

Smärre bucklor

531378

2018-03-30