Omega armbandsur 18 k guld
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OMEGA, armbandsur, 18 k guld, 1950-tal, manuellt urverk, plexiglas, verknr. 13600111, cal 244, skinnband ej i original, diameter 19 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, skinnband med skador
531380
2018-04-01