Bordsspegel

Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSSPEGEL, 1800-talets slut, nyrenässans, gjutjärn, delvis bronserad och bemålad dekor, på baksidan daterad 1896, höjd ca 75 cm

Zustandsbeschreibung

531383

2018-03-30