Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSSPEGEL, 1800-talets slut, nyrenässans, gjutjärn, delvis bronserad och bemålad dekor, på baksidan daterad 1896, höjd ca 75 cm
Zustandsbeschreibung
531383
2018-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner