Barbro Bäckström skulptur
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Sluten form", skulptur i grönpatinerad brons, editerad upplaga om 6 ex, signerad "Barbro Bäckström, 1988, 1/6", ställning i smide, höjd ca 28, längd 87 cm, totalhöjd ca 116 cm
Repor och märken
531389
2018-03-30