Barbro Bäckström skulptur

Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Sluten form", skulptur i grönpatinerad brons, editerad upplaga om 6 ex, signerad "Barbro Bäckström, 1988, 1/6", ställning i smide, höjd ca 28, längd 87 cm, totalhöjd ca 116 cm

Repor och märken

531389

2018-03-30