Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSPENDYL, omkring 1900, fodral i alabaster, utavla i mässing med romerska siffror, slagfunktion, höjd ca 37 cm, pendel och uppdragsnyckel medföljer

Slitage, bortfall, skador och lagningar

531392

2018-03-30