Bordspendyl
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSPENDYL, omkring 1900, fodral i alabaster, utavla i mässing med romerska siffror, slagfunktion, höjd ca 37 cm, pendel och uppdragsnyckel medföljer
Slitage, bortfall, skador och lagningar
531392
2018-03-30