Spjut

Spjut
Spjut
Spjut
Spjut
Spjut
Spjut
Spjut
Spjut

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPJUT, 7 st, afrikanska, delvis metallskodda, längd ca 155-176 cm

Zustandsbeschreibung

Korrision, slitage och skador

531396

2018-03-30