Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPJUT, 7 st, afrikanska, delvis metallskodda, längd ca 155-176 cm
Zustandsbeschreibung
Korrision, slitage och skador
531396
2018-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner