Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VATTENTUNNA, koppar, 1800-talets slut, hänklar i form av lejon, höjd ca 70 cm, slev medföljer
bruksslitage
531397
2018-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här