Vattentunna

Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA, koppar, 1800-talets slut, hänklar i form av lejon, höjd ca 70 cm, slev medföljer

bruksslitage

531397

2018-04-04